Školská jedáleň pri ZŠ, Školská 492/15, Nitrianske Rudno - Telefón: 0910 56 56 56

CENA OBEDOV

Cena obedov v ZŠ je schválená nasledovne:
1.-4. ročník 1,50 €
5.-9. ročník 1,70 €
zamestnanci, cudzí stravníci: 4,05€
Jednorázový poplatok na mesiac/žiaka 7,- €
Poplatok je možné zadať aj trvalým príkazom vo svojej banke na sumu 7,-Eur. Vyúčtovanie platieb z trvalých príkazov /vzniknuté preplatky/ zasielam na účet v mesiaci január a júl, ale len preplatok, ktorý je nad 20,- Eur.

Podmienky pre nárok na obedy:
- odovzdaný zápisný lístok pre stravníka
- zakúpený platný číp /2,-€ záloha/

NOVÉ telefónne číslo do školskej jedálne

Od 01.03.2016 je do školskej jedálne nové tel. číslo : 0910 56 56 56

IBAN číslo účtu školskej jedálne:

Školská jedáleň pri ZŠ Nitrianske Rudno je zapojená do :

- školského mliečneho programu s dotáciou z EU – každý žiak môže denne vypiť 2,5dcl ochuteného mlieka
- programu "Školské ovocie"- 1 x týždenne dostáva dieťa 2,5 dcl 100% jablkovej šťavy
- a 1 x týždenne jablko, Projekt je dotovaný EU.
- Deti nižších ročníkov dostávajú za zjedene zeleninové jedlo "bondíky", na základe ktorých dostanú nimi určenú odmenu od dodávateľa zeleniny Bonduelle. ŠJ je zaradená do projektu "Škola plná zdravia"

UPOZORNENIE

Upozorňujem rodičov, ktorí platia za stravu prevodom z účtu, aby do správy pre prijímateľa uvádzali MENO a PRIEZVISKO dieťaťa !!!
Nevpisujte tam správu napr. stravenky, strava, obedy..., nakoľko účet je určený len na prijímanie financií na stravu pre stravujúcich sa a nie na žiadny iný účel.

Pre ŠJ je potrebný údaj o stravníkovi - dieťati.

Vítame Vás na stránke našej školskej jedálne.

V Novom roku 2011 naša ŠJ prešla na čipový systém evidencie stravníkov.
Preto dávame na vedomie rodičom, ktorí majú záujem stravovať svoje dieťa v ŠJ informatívne pokyny.

Čipová karta

Čipová karta obsahuje jedno sériové číslo, ktoré sa priradí každému stravníkovi spolu s heslom a loginom, pomocou ktorých sa môže prihlasovať a odhlasovať na stravu vopred, najneskôr však do 7,30 hod. Na stránke www.eskoly.sk
Každý stravník si čip zakúpi za 2,-€, ktoré zaplatí vedúcej ŠJ v hotovosti.
Tento čip používa počas celej školskej dochádzky. Ak sa stravník odhlási nastálo zo stravovania alebo ukončí ZŠ nepoškodený čip odovzdá a 2,- € mu budú vrátené.
Prípadnú stratu čipu nahlási ved. ŚJ a zakúpi si nový čip, inak mu obedy nevydajú.

Vrátenie preplatkov

Pri trv. príkazoch sa vracajú 1 x ročne v mesiaci júl, prípadne na požiadanie rodiča. Na poštovej poukážke sú preplatky vrátené vždy ku dňu, kedy sa šeky vystavujú. Napr.: 15. kalend. dňa dávam šek. Ráno do 7,30 hod. ste dieťa na tento deň odhlásili, preplatok bude zahrnutý už v šeku, ktorý dieťa dostane pri obede.

Za stravu sa platí mesiac vopred, vždy najneskôr do 25. kalend.dňa. Za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná náhrada neposkytuje. V prípade, že ste obed včas neodhlásili, môžete si obed odobrať do vlastného obedára v čase od 11,30 do 14,00 hod.