Stredná zdravotnícka škola, Masarykova 27, Michalovce - Telefón: 056/6441452

POZOR! POZOR! POZOR! 25.10.2018

Milí študenti,
čo sa týka stravovania prechádzame na čipovanie a evidovanie stravníkov ku firme aScAgenda. Dnes večer približne od 18.tej hodiny si skontrolujte v EduPage, či stravníci ste prihlásení (ak nie tak sa prihláste) na obedy a nestravníci, že nie ste prihlásení (ak chcete chodiť na obedy možete tak urobiť od 5.11.2018).

Akékoľvek problémy, otázky, informácie sa pýtajte cez Edupage pani profesorky Tokárovej, alebo zavolajte vedúcej ŠJ.

Ďakujem za porozumenie.
RNDr. Jana Tokárová

Mobilná aplikácia 11.10.2018

Milí študenti,
pre zobrazovanie jedálneho lístka vo vašich smartfónoch si potrebujete nainštalovať mobilnú aplikáciu JEDALEN (autor: Lubomir Gasparik) - kliknite na ikonu androida vpravo hore. Po prihlásení do aplikácie sa budete môcť prihlasovať a odhlasovať z obeda aj cez mobilný telefón.
Zatiaľ v pilotnej fáze prihlasovanie a odhlasovanie je pre triedu I. ZA (tr. profesorka Mgr. Anna Džadová).
V priebehu mesiaca október sa postupne sprístupní prihlasovanie pre ostatné triedy.
Ďakujeme za porozumenie.

Monika Jakubocová, ved. ŠJ

Oznam 28.9.2018

Vážení rodičia, milí študenti,
v tomto školskom roku naša škola prechádza na čipovací systém v školskej jedálni.
Podľa rozpisu pre jednotlivé triedy (usmerňovať žiakov budú triedni učitelia) sa žiaci svojou ISIC kartou registrujú do systému a zároveň sa prihlásia na obedy.
Cena obeda: 1,17€

V mesiaci október sa pilotne spúšťa prihlasovanie a odhlasovanie obedov pre triedu I.ZA. Prihlasovacie mená a heslá sú rovnaké, ako na EduPage.
Ostatné triedy (zatiaľ) v mesiaci október sa môžu odhlásiť osobne iba na sekretariáte školy, alebo môže zavolať zákonný zástupca žiaka deň vopred do 12.00 hod. na tel. 056/6441452.
Akonáhle pilotná prevádzka bude odskúšaná, bude pripravené prihlasovanie a odhlasovanie obedov cez internet pre všetkých žiakov školy.
O tomto kroku budete opäť informovaní na tomto mieste.

Vedúca ŠJ: Monika Jakubocová